ÖZCAN DENİZ FEAT FAHRİYE EVCEN SEN YARİM İDUN DİNLE

Özcan Deniz ve Fahriye Evcen düeti Sen Yarim İdun 2 kasımda vizyona girecen Evim sensin film müziği söz müzik Yasemin Yıldız düzenleme Yıldıray Gürgen Berkay Şenol yönetmen Özcan Deniz.
Evim Sensin Filmi Konusu Ve Özeti

Kırılmış kalbinin yaralarını üzerinde taşıyan Leyla başından geçen bir ayrılığın sonunda baba evine döner ve bir yanda kırılan kalbini bir yanda otoriter babası Selim’le olan bağını onarmaya başlar. Çocukluk evinin kapısından adımını attığında hayatının en zor 4yilina girdiğinden habersizdir

Leyla ile yolu kesişinceye kadar yalnızca kendisi için yaşamış olan İskender, yetimhanede büyümüş ve hayatı boyunca hiç evi olmamış bir adamdır. Belki de meslek olarak başkalarına ev yapmayı seçmesi bundandır.

Kazara yaşanan ilk bakışmanın üzerinden uzun bir zaman geçse de filizlenen aşk hızla ilerler. Biri aşktan, biri yalnızlıktan nasibini almış, dünyaları taban tabana zıt çiftimiz herşeye rağmen aradıklarını birbirinde bulur. İskender, birine ait olma, yarını planlama, bir kadının kocası olma duygularından oldukça uzak ve bu kavramlara yabancıdır. Ama Leyla, kalbini iyileştiren adama bütün bu karanlık noktalarından çıkacağı yeni bir dünya armağan eder.

İkisinin ozene bezene kurduğu dünyanın üstüne bir kabus çökene kadar.Onun evi artık Leyla’dır


Evim Sensin Filmi Oyuncuları

İskender - Özcan Deniz

Leyla - Fahriye Evcen

Selim - Sait Genay

Zeliha - Özay Fecht

Levent Öktem

Meliha - Güneş Hayat

Teoman Kumbaracıbaşı

Kayhan Yıldızoğlu

Erol - Barış Yalçın

Volga Sorgu

Defne - Gizem Denizci

Zeynep - Ayşe M. Çerçi

Burcu - Zeynep E.iGE

Efe Deprem

Sizde bu içeriği faydalı bulup beğendiyseniz arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.
ÖZCAN DENİZ FEAT FAHRİYE EVCEN SEN YARİM İDUN DİNLE
4/ 5
Oleh